Duben 2009

Hp6 - Posters 04

30. dubna 2009 v 22:19 Hp6 - Posters
Dnes byly zveřejněny čtyři nové plakáty k Princi dvojí krve.


Emma Watson - Emma o režiséru Yatesovi,natáčení Prince a milostném trojúhelníku

30. dubna 2009 v 16:14 Emma - Interviews
Wizard Universe se tak, jako každý časopis na světě, snaží zachytit jednoho z herců, aby odpověděl na několik otázek ohledně nejočekávanejšieho kinového trháku Prince Dvojí Krve. Emma Watson odpověděla: "Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, a za jeho zády Hermiona s Levandule doslova bojují ..."

HP7 - Herecké obsazení do sedmé Potterovky

30. dubna 2009 v 15:49 * Harry Potter a Relikvie smrti *
Herecké obsazení závěrečného filmu Harry Potter a Relikvie smrti za poslední hodiny přibyly dvě nové tváře:
První můžeme klidně nazvat staro-novou. Účast v posledních filmech potvrdil herec John Hurt, který si po osmi letech opět zahraje výrobce hůlek, pana Ollivandera. V posledním filmu se stává velmi důležitým pro obě strany čarodejnické veřejnosti. "Ano, přijde to tento rok," řekl John na téma natáčení HP7 před premiérou svého nejnovějšího filmu Englishman.

Druhou - zcela novou tváří v Potterovkách - bude herečka Jeanne Gold. V Relikviích smrti I. ji uvidíme jako mudlovskou číšnicí v londýnské kavárně, do níž se hlavní trio uchýlí po náhlém odchodu ze svatby Billa s Fleur a v níž hlavních hrdinů napadnou smrtijedi. Před touto scénou ve filmu uvidíme běh Harryho, Hermiony a Rona po londýnských uličkách, který se natáčel minulý týden.

V celém článku najdee úplný seznam herců, kteří potvrdili svu účast v Relikviích smrti I. a II.Yates o PDK: Bude "o sexu,lektvarech a rock "n" rolu"

26. dubna 2009 v 20:00 Hp6 - News
Ve Velké síni bradavické školy čar a kouzel je snídaně v plném proudu, stoly jsou naložené salámy a tousty a neformálně oblečení studenti snídají a baví se. Ron Weasley (Rupert Grint) vstupuje do dveří, oblečen v rudě-zlatou famfrpálovou výzbroj a nervózně se rozhlíží po místnosti.

Vstoupí. Přátelé ho plácají povzbudivě po zádech zatímco prochází centrální uličkou. "Hodně štestí, Rone!" "Spoléháme na tebe, Rone!" "Mám vsazený dva galeony na Nebelvír!"
Obrovský kluk si stoupne Ronovi do cesty. Oba chvíli přešlapují ze strany na stranu, jak mu velký kluk schválně znemožnujě postup, a tak se Ron musí protáhnout, aby se mohl dostat ke svému stolu.

"STŘIH!"

Je leden 2008 a jsme na place filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, který se natáčí v Leavsdenských filmových studiích, dlouhodobém "domově" potterovských filmů. Malé skupině novinářů bylo dovoleno pozorovat natáčení.

Kromě toho, že jsme se mohli účastnit scény, ukazující Ronův debut jako hráče famfrpálu, jsme se posadili a mluvili s režisérem Davidem Yatesem o 6. filmu, který vtrhne do kin 15. července. Následuje upravená verze rozhovoru od Potterweb.cz:

Pokračování v článku...

New Moon - ET Exclusive - Day 3

26. dubna 2009 v 16:51 New Moon - Videos


New Moon - ET Exclusive - Day 2 (+překlad)

25. dubna 2009 v 15:07 New Moon - Videos

Překlad:

Komentátorka: Včerejšek byl den č.1 pro ET Online. Stránky měly více jak 2 milióny návštěv, což bylo nejvíce v naší historii. Mockrát děkujeme. Ale to nebylo všechno z naší exkluzivní návštěvy natáčení New Moon, dnes to bude ještě lepší. Thea Andrews má pro vás několik velkých tajemství přímo z placu.

Edward: Jsem Edward Cullen. Ty jsi Bella.

Rob: Ve filmu bude snová část, kterou nikdo nebude čekat.

Komentátorka: Tajemství č.1. Bella má noční můru a Robert Pattinson říká, že vás bude šokovat.

Rob: Edward je tam skoro za démona. Lidi si budou říkat něco jako "Ne"! Tohle nemůžete udělat. Takže doufám, že tou scénou budou poplašení.

Kristen: (Edward) má příležitost se projevit, že opravdu nahání hrůzu. V té snové části není až tak úplně dokonalý.

Komentátorka: Tajemství č.2. Z Jacoba, kterého hraje Taylor Lautner se stane motorkář.

Jacob: Mám nějaké chlapácké dovednosti.

Reportérka: Kristen v té scéně byla s tebou.

Taylor: Já jezdím, ona bourá.

Komentárorka: V knize je řečeno, že (Edward) odchází, aby ji (Bellu) ochránil. Ale až se v listopadu dostane film do kin, Chris Weitz prozradil, že díky počítačovým trikům Edward "znovu povstane" mnohem dřív.

Chris Weitz: Protože se jedná o film, nebudeme slyšet pouze Edwardům hlas, ale uvidíme i jeho modulovaný (částečný) obraz, a dále ho upravíme pomocí CGI.

Rob: A je to opravdu docela děsivé.

Edward: Co když jsem jedním z padouchů.

Bella: Nejsi.

Komentátorka: Snový a romantický Edward je pryč.

Rob: Většina mých scén je... (pozn. vydává nějaký zvuk a gestikuluje; asi bych to přeložila, že většina jeho scén bude hodně na hraně.)

Reportérka: Tvoje postava bude trochu temnější.

Rob: Jo. Opravdu chci, aby to bylo znepokojující.

Komentátorka: Tajemství č.4. Robert sám hrál v Twilight na piáno a měl na soundtracku své skladby. Ale uslyšíme ho v New Moon.

Rob: Zrovna v tuto chvíli si nemyslím. Už jsem navíc dlouhou dobu nic nenapsal. No, takže...

Komentátorka: Je tu ještě jedno tajemství, ale na to si budete muset ještě 2 reportáže počkat....


Komentátorka: Tu je posledné tajomstvo z našej exkluzívnej návštevy natáčania.

Rob: Minule som videl nejaký časopis, kde bol článok o mne a o Kristen.

Komentátorka Roberta Pattinsona spájajú so zástupom holywoodsykch kočiek vrátane jeho lásky z Twilight, Kristen Stewart. Posledným tajomstvom je, že sú platonickí priatelia.

Reportérka: Keby si hovoril s dievčaťom... je to tvoja priatelka.

Rob: V skutočnosti? Áno, je to divné. A hlavne preto, že ludia tu nie sú moc slávni. (pozn. doteraz som nepochopila, čo reportérka tou otázkou myslela:D)

Komentátorka V pondelok vám ukážeme hercov pred tým, než sa z nich stali hviezdy.