Srpen 2009News - Jsou Kristen a Robert opravdu spolu?

31. srpna 2009 v 14:06 * News *
Hvězdy filmu Twilight ( Stmívání ) Robert Pattinson a Kristen Stewart se už dlouhou dobu snaží popírat jejich vztah, ale podle zprávy jsou pravdivé - řekli že spolu budou bydlet. Ve středu se objevili spekulace o vztahu v reálném životě mezi Pattinsonem a krásnou Stewartovou. Celý minulý rok to ale popírali. Dvojice byla na začítku tohoto měsíce vyfocena na koncertě "Kings of Leon" když e líbali, a nyní jsou připraveni učinit další krok v jejich vztahu a to nastěhovat se k sobě. Nyní (údajně) sdílejí stejné hotelové apartmá na takovou jejich malou zkušební dobu, a plánují spolu bydlet po natáčení Eclipse které momentálně natáčejí ve Vancouveru.

Gordon Real, kamarád tohoto páru, o tom řekl: "Byla to jen otázka času. Jsou úžasní na obrazovce i mimo ni." Teta Roberta Pattinsona, Diane Nutley k tomuto dodala své: "Ještě úplně nevím jak to je, ale jsem na něj nesmírně hrdá."

Breaking Dawn - Návrhy svatebních šatů

31. srpna 2009 v 12:17 Breaking Dawn - News
Rozbřesk se ještě ani zdaleka nezačal natáčet, a někteří návrháři už začali navrhovat šaty Belly Swanové, které bude mít na svatbě. Devět zajímavých návrhů pro časopis Instyle. Některé jsou skutečně povedené.


Další návrhy v článku...

Hp7 - Relikvie smrti i s Dudleym Dursleym

30. srpna 2009 v 21:28 Hp7 - News
Byla potvrzena zpráva, že v Relikviích smrti se objeví i představitel Dudleyho, Harry Melling. Připojí se tak k Richardu Griffithsovi (strýc Vernon), který byl do své role potvrzen zhruba před měsícem. Též se očekává i návrat Fiony Shaw (teta Petunie), na její potvrzení se však teprve čeká. Není zatím ještě ani upřesněno, kdy se scéna s Dursleyovými bude natáčet.

Hp7 - Kdy a kde políbí Hermiona Rona?

30. srpna 2009 v 21:25 Hp7 - News
Pamatujete se ještě na to, jak se v červnu natáčela scéna, při níž Hermiona políbí Rona? Tak přesně o této části z filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. pronikly na světlo světa podrobnější informace.
Údajně spolehlivý zdroj totiž prozradil, kde a za jakých okolností padla tato téměř již legendární pusa. Pokus je tato informace pravdivá, tak jde o celkem velký spoiler. Proto si rozmyslete jestli to chcete vědět.
Jinak více v článku.

Hp - První noviny jako z Harryho Pottera

30. srpna 2009 v 21:10 * News *
První časopis na světě nabídne Američanům hýbající se obrázky jako v kouzelném světě.
První číslo časopisu obsahujícího okénka s videem se objeví na stáncích příští měsíc. Bude to něco jako fotoalba a noviny v Harrym Potterovi.

Video se stane součástí některých výtisků amerického časopisu věnovaného showbyznysu Entertainment Weekly. Podle BBC budou v časopise tenké obrazovky přibližně velikosti většího
displeje mobilního telefonu. Napájet je budou baterie.
Technologii záznamu videa (podobnou té, která se užívá ve zpívajících přáníčkách) aktivuje obrácení stránky. Každý chip obsahuje až 40 minut videozáznamu. První klipy budou obsahovat programy amerických televizních společností CBS a reklamy od Pepsi.
George Schweitzer, prezident marketingu CBS, říká: "Je to poprvé, co budeme lidem se zájmem o showbyznys zprostředkovávat video mimo televizní obrazovku."

Takto futuristicky vybavená čísla Entertainment Weekly se mají objevit na stáncích v New Yorku a Los Angeles 18. září.

Hp7 - Herci o sedmém Potter filmu na Twitter.com

30. srpna 2009 v 21:03 Hp7 - News
Uživatelé Twitter účtů si ve čtvrtek mohli všimnout několik aktualizací týkajících se dvoudílného filmu Harry Potter a Relikvie Smrti.
První je opětovné potvrzení herce Warwicka Davise, že v Relikviích smrti si zahraje dvojroli: Již tradičně ztvární profesora kouelných formulí Kratiknota a současně jej zamaskovaného uvidíme i jako skřítka Griphooka. Davis také poznamenal, že v uplynulých dnech navštívil filmová studia Leavesden, kde pravděpodobně natáčel interiérové scény v Lasturové vile. Právě tyto scény měly být natočeny v uplynulých dnech.

Druhou aktualizaci poskytl Oliver Phelps, který hraje George Weasleyho. Ten avizuje, že je zřejmě prvním hercem ve Velké Británii, který používá nové VFX MOVA technologii pro detailní zachycení obličeje. Tato technologie se má využít především ve scéně "Sedm Potterů". Objevily se domněnky, že bude použita při záběru, kdy George jako jeden z Potterů přijde o ucho.