Září 2009

New Moon - Posters 06

30. září 2009 v 22:28 New Moon - Posters
A aby toho dneska nebylo málo, je tu poster a la billboard :o).

New Moon - Wallpapers 03

30. září 2009 v 22:24 New Moon - Wallpapers
A právě na naší české stránce o New Moon jsou ke stažení tyto nové tapety:

New Moon - Official site - Czech page

30. září 2009 v 22:18 New Moon - Official site
Byl spuštěn oficiální časký web o filmu New Moon. No, však se podívejte sami.Peter Facinelli - Peter on the Twitter.com 04

30. září 2009 v 21:49 Peter - Twitter.com
- 29. září 8:35 AM -
Poslal jsem exkluzivní fotografie do svého iphone app. http://tinyurl.com/peter211

- 29. září 8:58 AM - Mezitím jsem zpátky na natáčení Eclipse...Znovu prší. Dneska, setkání s nějakými starými přáteli v lese.


Emma Watson - Emma at Providence

30. září 2009 v 14:48 Emma - Videos - Interviews
Nedávno byly zveřejněny Emminy fotky ze školy v Americe. A na tomto videu můžete vidět, jak se prochází i se svým otcem po městečku Providence, kde leží universita Brown.


New Moon - Posters 05

29. září 2009 v 17:40 New Moon - Posters
Koncem listopadu k nám do kin zamíří druhý díl upírské ságy s názvem "New Moon" a už dnes se po multikinech Palace Cinemas potulují plakáty s Bellou a Edwardem, jako lákadlo na tento film.


New Moon - Official site - Chilean page

29. září 2009 v 17:20 New Moon - Official site
Nedávno byla spuštěna chilská oficiální stránka filmu New Moon. Jako pozadí tvoří dva nové obrázky.


Eclipse - O natáčení

29. září 2009 v 17:04 Eclipse - News
Natáčení Eclipse postupuje opravdu rychle. Z fotek víme, že se přes týden natáčely scény s Bellou a Edwardem ve voze Volvo. Rob navíc natáčel s druhým štábem bojové scény, zatímco Kristen natáčela s Taylorem a ostatními vlkodlaky. Nejspíš natáčeli i proměnu Leah.

Kromě toho se minulý týden natáčely scény v La Push při ohni, kde si Bella vyslechne příběh o Taha Aki a o "třetí ženě".
Emma Watson - Zlaté děvče Velké Británie?

29. září 2009 v 15:51 Emma - News
Usilovná vysokoškolačka Emma Watson je opravdu v kurzu!
Naposledy to potvrdila svou návštěvou londýnského týdne módy, kde patřila mezi nejobletovanejší celebrity a lidi z oblasti módy udivovala svým vkusem. Za nejlepší outfit mnozí fajnšmekři označili právě její vyblýskané minišaty, ve kterých Emma zářila jako zlato a které z ní udělaly doslova a do písmene "zlaté děvče Velké Británie".
Emma se stará o svoji pověst nejen svým vzezřením, ale i komunikací, která je vzhledem k jejímu věku skutečně na vysoké úrovni.
Přehlídek se zúčastnilo mnoho známých osobností. Módní trendy si přišla prohlédnout i dvojice z filmu "Milionář z chatrče" Freida Pinto a Dev Patel, která tvoří pár i v reálném životě. Nechyběly ani herečky jako Gwyneth Paltrow, Mary Kate Olsen či Liv Tyler a samozřejmě ani Victoria Beckham. Právě s manželkou Davida Beckhama porovnávali Emmu Watson, která byla pro mnohé anglické internetové portály vítězkou jejich "módníh mikrosouboje".
V budoucnu se možná právě Emma stane nástupkyní nynější módní ikony, které účesy i outfity ovlivnily ženy po celém světě.
I vy můžete hlasovat pro dámu, která se Vám líbila více. Stačí kliknout na TENTO ODKAZ a hlasovat.