Říjen 2009

Videos - MTV Ulalume 2009

31. října 2009 v 19:38 Cast Videos - Appearances and TV Shows from 2009
Včera proběhl hudební festival MTV Ulalume a oslavoval se Halloween. Samozřejmně nechyběla ani parta z Twilight. Tento celý festival najdtete ZDE, na stránkách MTV (celkem 21 částí). A tady už jsou ty nejzajímavější, co se Twilight Sagy týče. Určitě se podívejte na všechny, nejsou zas tak dlouhý . Hned na začátku se o brilantní úvod postarali Nikki Reed (Rosalie Hale) a Kellan Lutz (Emmett Cullen).

Part I: Howling At New Moon


Další videa v celém článku...muhaha...

New Moon - Bella’s Birthday Scene

31. října 2009 v 17:23 New Moon - Videos


New Moon - Pevnost - Upíří speciál

31. října 2009 v 17:04 New Moon - News
Časopis Pevnost (to je časopis zaměřený na sci-fi a fantasy) připravil speciální číslo věnované upírům a předěvším Twilight. Na stáncích bude od 18.11 2009 a vyjde vás na 99kč.

A co v něm všechno bude?
- 14 plakátů + 1 megaplakát
- preview New Moon s řadou exkluzivních fotografií
- retro-recenze Twilight (tentokrát z pohledu ženy)
- pohled na celou ságu
- téma: Upír jako milovník
- přehled upírských romancí
- a jako bonus nějaké speciální překvapení

Více na Pevnost.cz.

New Design and....Happy Halloween!

31. října 2009 v 15:51
Po dlouhé době je tu nový design. Jak jste určitě pozanli (pro ty pomalejší je to tam dokonce napsaný) je s Kristen Stewart. Původně tu měl být už mnohem dřív, ale nejdřív jsem byla moc líná ho sem nahrát a pak měl blog.cz nějakej problém. Dost keců, stejně to nikdo nečte . Jen doufám, že se vám aspoň trošku líbí a pokud ne, tak si počkejte na další, který tu pude docela brzo, jelikož, jak sami víte, se blíží premiéra New Moon...HAPPY HALLOWEEN!

Ano, je to tak! Dnes, 31.10 se slaví Halloween!!!
Tento svátek se sice u nás neslaví (někdo třeba ano), ale budete si to moci vynahradit v pondělí - to jsou Dušičky.New Moon - Behind the Scenes with the Volturi

28. října 2009 v 11:26 New Moon - Videos
Tak, a je tu nové Behind the Scenes, tentokrát v něm mluví "Volturiovi". Bohužel to opět natáčeli fanoušci- z Itálie, takže nic moc kvalita, ale je tam i několik nových scén. Určitě se podívejte .


Hp - Harry Potter: The Exhibition

28. října 2009 v 11:09 * News *
V Bostonu právě probíhá výstava různých dekorací z Harryho Pottera pod názvem Harry Potter: The Exhibition. Bylo zveřejněno krátké video s Matthewem Lewisem, který se této akce zúčastnil. Můžete v něm zhlédnout i část výstavy.


Hp6 - Originální australský obal Blu-ray

28. října 2009 v 11:01 Hp6 - News
První oficiální náhledy obalů pro DVD a BD Harry Potter a Prince dvojí krve se postupně začaly objevovat začátkem září. Nyní byla zveřejněna čtvrtá varianta, kterou už o pár dní obdrží australské Blu-ray disky. Obalu dominuje trio s novými promo fotkami Rona a Hermiony, přičemž pozadí tvoří výjev smrtijedských snah proniknout do Bradavic. Kromě obalu by mělo australské fanoušky potěšit i video z natáčení darů Smrti.

DVD-čka a BD-čka začnou postupně ve světě vycházet již o pár dní, od 17. listopadu do 9. prosince.

Hp6 - Blu-ray trailer s novými záběry

26. října 2009 v 14:51 Hp6 - News
Amazon.com zveřejnil nový trailer na rozšířenou blu-rayovou verzi filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, v kterém kromě známých záběrů z filmu můžeme vidět aji několik pohledů do zákulisí - Alfieho Enocha (Dean Thomas) a Matthewa Lewisa (Neville Longbottom), také ústřední trio v pauzách během natáčení a zejména Ruperta Grinta (Ron Weasley) při natáčení metlobalových scén. Navíc zjistíte i to, proč bychom vlastně měli přejít na blu-ray.