Říjen 2009

Hp - Hermiona jako jedna z nejslavnějších filmových hrdinek

5. října 2009 v 14:48 * News *
Hrdinové z příběhu Harryho Pottera se často objevují na seznamech nejoblíbenějších postav. Nejnovější z nich zveřejnil v sobotu britský portál This is The West country. Tentokrát jde o Žebříček nejslavnějších filmových hrdinek světové kinematografie, ve kterém figuruje i postava Hermiona Grangerová, nejlepší kamarádky "malého" čaroděje.
Gratuluji a tady už je celý žebříček:

Top 20 filmových hrdinek:
1. Erin Brockovich (Erin Brockovich).
2. Clarice Starling (Mlčení jehňátek).
3. Lara Croft (Tomb Raider).
4. Ellen Ripley (Vetřelec).
5. Sarah Connor (Terminátor).
6. Elizabeth Swann (Piráti Karibiku).
7. Rose DeWitt Bukater (Titanic).
8. The Bride (Kill Bill).
9. Hermiona Grangerová (Harry Potter).
10. Královna Alžběta (Královna).
11. Julie (Romeo a Julie).
12. Lizzie Bennett (Pýcha a předsudek).
13. Celia Johnson (The Color Purple).
14. Královna Alžběta I (Královna Alžběta I).
15. Trinity (Matrix).
16. Jane Smith (Pan a paní Smithovi).
17. Elle Woods (Pravá blondýnka).
18. Amélie Poulain (Amélie z Montmartru).
19. Xena (Xena: Princezna bojovnice).


New Moon - The Official Illustrated Movie Companion

4. října 2009 v 19:06 New Moon - Merchandise
Nedávno bylo zveřejněno video, na kterém byly nafoceny obrázky z New Moon The Official Illustrated Movie Companion Book, tedy fotky z filmového průvodce New Moon. Ale jak už to většinou bývá, tak toto video bylo z YouTube odstraněno. Ale teď dobrá zpráva: fotky z tohoto průvodce už nějaká dobrá duše zveřejnila v HQ kvalitě . Musím vás ovšem varovat že to je docela velkej spoiler, takže ten kdo chce být v kině alespoň trochu překvapenej si "celý článek" otevírá pouze na vlastní nebezpečí.

Peter Facinelli - Peter on the Twitter.com 07

4. října 2009 v 12:03 Peter - Twitter.com
- 2.října 7:42 PM - Směr zpět do Vancouveru. Byla to krátká návštěva domova, ale stojí za každou chvíli.

- about 19 hours ago - Chystám se do Harrisburgu, PA zítra. http://tiny.cc/lLtrP Pojďte c mě, jestli v tom krku lesa. Když už mluvíme o lesích, asi tam, kde jsem?

Kristen Stewart - Interview for "Interview Magazine"

3. října 2009 v 19:40 Kristen - Interviews
19tiletá Kristen Stewart získala místo v pop-kulturní historii. Právě toto jí způsobila její hlavní role ve filmu Twilight, film založený na populárních knihách o upírech, vlcích a dospívajícím životě ve městě Forks ve Washingtonu. Její postava Bella, je nováčkem ve Forks a právě tam se musí vyrovnat s novou školou a skutečností, že její budoucí přítel Edward Cullen, kterého hraje Robert Pattinson, je 104 let starý a nesmrtelný upír.

Vzhledem k tomu, že Twilight posedlost stále neklesá, a pořád ovlivňuje mladou společnost. Překvapující je, že úspěchy filmu nejsou všechny (s dnešním dnem si film vydělal už 380 milionů dolarů po celém světě). Stejně tak, že další díly už jsou na obzoru: New Moon, který bude v kinech v listopadu a Eclipce v příštím roce. Ale rostoucí šílenství Twilight má i nějaké nevyhnutelné důsledky:

Za posledních 12 měsíců se o Kristen píše ve všech bulvárech a je středem pozornosti. Ve skutečnosti, se i spekuluje o tom, že Kristen a Robert Pattinson jsou spolu i v reálném životě. Koupili dům? A budou se brát? Tohle se o nich psalo v září. Mezi natáčením Twilight pokračování, Kristen hrála Joan Jett v novém rockovém filmu od Florii Sigismodi - biografický snímek o kapele The Runaways. Dokonce si pro film i ostříhala a obarvila vlasy na Jett ze 70.let a právě díky tomuto Kristen získala i hodně mediální kritiky.

Stewart vyrůstala v Los Angeles v Hollywoodu se svou mámou vedoucí režie a jejím otcem, televizním ředitelem, a tak už jako malá projevila zájem o práci před kamerou. Její druhý film, od Davida Finchera z roku 2002, Panic Room, v němž si zahrála s Jodie Foster chytrou a moudrou dceru. Brzy se ukázalo, že je schopná hrát jako malá, je inteligentní, ale není předčasná. Její výkon rychle odešel z centra projektů, jako to bylo s filmem od Sean Penna, Into the Wild (2007) a letošního Adventureladu.

Na oslavu 40. výročí časopisu INTERVIEW jsme s režisérem, spisovatelem a fotografem Dennisem Hopperem sepsali tento příběh. Miláček nám vyhověl. Mluvil se Stewart, která teď natáčí Eclipse ve Vancouveru .

Pokračování v článku...

Kristen Stewart -2009- Interview Magazine

3. října 2009 v 19:30 Kristen - Photoshoots 2009
Kristen Stewart se objeví jako "Cover girl" v přicházejícím výročním čtyřicátém čísle magazínu Interview. Je to jeden z mnoha titulů, které se začnou valit do našich trafik před 20.listopadem, kdy bude spuštěn New Moon v kinech. Kristen poskytla exclusivní rozhovor ve kterém se zmiňuje o svém osobním životě a o vlivu Twilight mánie.Peter Facinelli - Peter on the Twitter.com 06

2. října 2009 v 18:57 Peter - Twitter.com
- about 13 hours ago - Jsem doma z práce. Přeji Vám dnes dobrý den. Hraje veterinář a pomáhá jednomu z vašich oblíbených vlků.

- about 3 hours ago - Den volna od natáčení. Na pár hodin se ponořím dolů do LA, postavit Halloweenské ozdoby a překvapit děti. Psst.


Peter Facinelli - Peter on the Twitter.com 05

1. října 2009 v 22:54 Peter - Twitter.com
Peter opět aktualizoval svůj Twitter, tentokrá byl překlad opravdu náročný , takže můj dík patří dobrosrdečné Aknikik bez které bych sem asi napsala samé blbiny :

- about 18 hours ago - Moje malá holčička má dnes tři roky. Všechno nejlepší andílku. Já jsem strávil den snahou vidět les skrze stromy. Jsem stále v hustých lesích.

- about 6 hours ago - Cirkus přijel do města? Ne, to je jenom natáčení Eclipse. http://yfrog.com/2o143gj

- about 3 hours ago - Carlisleův pohled na Charlese. Můj maskér na natáčení Eclipse. Důraz se klade na umělce. http://yfrog.com/0ip2azjj

(opravdu stojí za to se podívat na ty obrázky, co Peter přiložil jako odkazy :D, no jo, je to vtipálek)

Hp6 - Princ v Americe pokořil hranici 300 milionů

1. října 2009 v 16:25 Hp6 - News
Letní kinohit Harry Potter a Princ dvojí krve před pár dny pokořil v ziscích ze severoamerických kin hranici 300 milionů dolarů. Aktuální čísla z úterý tohoto týdne hovoří přesně o čísle 300 011 724 $. Jde o triumfální výkon, neboť tuto hranici se nepodařilo překročit žádné Potterovce kromě Kamene mudrců z roku 2001, který celkově dosáhl 317, 6 milionu $. V aktuálních celosvětových ziscích šestého dílu filmové série se naše zdroje rozcházejí. Portál Box Office Mojo uvádí 927,4 milionu $, portál The Numbers však pracuje zřejmě s čerstvejšími informacemi z neseveroamerických zemí a uvádí 932, 6 milionu $.

V každém případě, Princi dvojí krve patří aktuální 8. příčka v Žebříčku nejziskovějších filmů všech dob. Po raketově úspěšném startu však růst dalšího zisku klesá. Souvisí s tím i fakt, že film se postupně stahuje z kin a nahrazují ho podzimní novinky. Velká očekávání směřují k jeho budoucím výnosům, které budou celkem známy koncem roku. Od nich závisí, zda Princ předčí svého předchůdce Fénixův řád, který celkově vydělal 938 milionů $, což znamená 7. místo v Žebříčku nejziskovějších filmů všech dob.