Listopad 2009

Hp6 - Princ dvojí krve na DVD konečně i u nás!

25. listopadu 2009 v 21:41 Hp6 - News
Šestý filmový příběh zpoza zdí Bradavické školy kouzel o dospívajícím čaroději Harrym Potterovi, který vznikl na motivy knižní předlohy J. K. Rowlingové, vychází v české dvoudisková verzi na Blu-ray a DVD už DNES 25. listopadu. Od uvedení filmu Harry Potter a Polovičný Princ do našich kin uběhlo přesně 130 dnů, během nichž se stal světově nejúspěšnějším filmem celého tohoto roku. V tisících kinech po celém světě byly nedočkavým fanouškům prodány desítky milionů vstupenek, postupně přišly první ocenění a dokonce i návrhy na oscarové nominace.
Takže si nezapomeňte Prince dvojí krve koupit!

Hp6 - Videorozhovor s herci

25. listopadu 2009 v 21:33 Hp6 - Videos
Herci Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Bonnie Wright a Tom Felton poskytly začátkem tohoto měsíce rozhovor z natáčení Darů Smrti Australskému televiznímu syndikátu na propagaci DVD HP a Polovičný Princ. Během rozhovoru hovořili Dan a Rupert o aktuální výrobě posledních filmů a o konci Harry Potter série, Bonnie hovořila o vztahu Ginny a Harryho a o Komnaě nejvyšší potřeby a Tom popsal jak jej vnímají malí fanoušci jako Draca bez kostýmu.Videos - Interviews for 20 Minuten Online

25. listopadu 2009 v 17:26 Cast Videos - Interviews from 2009

Rozhovor s Robem a Taylorem v článku...


Videos - Dakota, Michael and Jamie on Moviefone Unscripted Interview

25. listopadu 2009 v 16:13 Cast Videos - Interviews from 2009
Zde je druhá část interview pro Moviefone. V té první si navzájem kladli otázky Robert, Taylor a Chriz a v této jsou Dakota, Michael a Jamie (Volturiovi).

Summit Entertainment: Oficiální informace o "Breaking Dawn"

24. listopadu 2009 v 22:20 * News *
Po celém světe koluje mnoho řečí ohledně natáčení čtvrtýho dílu Twilight Ságy s názvem Breaking Dawn, proto Summit Entertainment vydal toto prohlášení:

"Summit Entertainment se těší na uvedení "Breaking Dawn" na velkou obrazovku, ale v této věci jsou jakékoliv další informace předčasné."
Hp7 - Začíná natáčení na Ministerstvu kouzel

24. listopadu 2009 v 20:46 Hp7 - News
Mnozí z vás jistě vědí, že v sedmé knize o Harrym Potterovi si trio hlavních postav udělá výlet na Ministerstvo kouzel, na které se dostane v podobě jejích pracovníků. Jelikož poslední příběh byl rozdělen do dvou filmů, v kině budeme moci vidět zfilmovány i tuto pasáž.
Koncem června jsme byly informovaáni o natáčení exteriérových (vnějších) záběrů do této scény. Včera přinesla stránka Wales online nový rozhovor s hercem Steffanim Rhodry, který v Relikviích Smrti ztvární údržbáře Rega Cattermola.

Článek prozrazuje, že interiérové scény na ministerstvu magie se začnou natáčet ve filmových studiích Leavesden již příští měsíc, přičemž natáčení potrvá pět týdnů v období od prosince 2009 do února 2010. V pokračování najdete část rozhovoru...

Videos - Emma, Daniel and Rupert - Children in Need

24. listopadu 2009 v 20:40
Zástupci ústředního potterovské tria, herci Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson natočili krátké video pro reklamní kampaň nadace Children in Need (Děti v nouzi), která pomáhá méně šťastným a znevýhodněným dětem ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska.

Videos - New Moon NYC Screening - Interviews from the Red Carpet 02

24. listopadu 2009 v 15:59 Cast Videos - Appearances and TV Shows from 2009
Rozhovory s herci udělali aji z ET a Access Hollywood.

Interviews for ET:

Videos - New Moon NYC Screening - Interviews from the Red Carpet 01

24. listopadu 2009 v 15:43 Cast Videos - Appearances and TV Shows from 2009
New Moon je teprve v kinech a už se začíná mluvit o Eclipse :-D, tomu říkám rychlost. Moderátoři z MTV se na premiéře v New Yorku ptali herců právě na tento třetí díl. Kristen například prozradila, že vždy obhajovala Bellu v její absolutní oddanosti k Edwardovi, Robert se těší na Bellinu malou zradu, Taylorova oblíbená scéna je scéna ve stanu a Ashley chválí Chrise Weitze a taky řekla, že se moc těší na své bojové scény ve třetím dílu

EDIT: Rozhovor s Nikki a Kellanem.
Inerviews for MTV:
Kristen Stewart: Těším se na milostný triangl v Eclipse

"Vždycky jsem podporovala Bellu v její absolutní oddanosti k Edwardovi a vidět jí váhat bude zajímavé," říká Kristen.

Videos - New Moon NYC Screening - From the Red Carpet

24. listopadu 2009 v 14:27 Cast Videos - Appearances and TV Shows from 2009
New Moon si 19. listopadu odbyl premiéru aji v New Yorku, kde kolem toho nebyl takovej povik jako v LA. V těchto krátkých videí se můžete podívt na své oblíbené herce jak pózují pro fotografi. Enjoy.

Kristen Stewart:

Dakota Fanning - On "Jay Leno Show"

23. listopadu 2009 v 15:00 Dakota - Videos - Appearances and TV Shows