Březen 2010

Robert Pattinson - "Sometimes the fans do not even recognize me."

31. března 2010 v 23:35 Robert - Interviews
Robert Pattinson
Podle Roberta Pattisona ho zřejmě fanoušci ne vždy rozpoznají, když ho uvidí, řekl pro dailyrecord. Na poslední vánoční nákupy byl rekordní obchod obklopen fanoušky Twilight, kteří si koupili DVD a plakáty s jeho tváří na nich, ale nikdo si uvědomil, že on byl s nimi.
"Ten večer jsem šel na večeři do hospody v Londýně a barmanka po celou dobu říkala, 'vy vypadáte jako ten kluk z Twilight, pokaždé, když přišla řekla něco jako' vy byste mohl být doslova jeho bratr ', ale nikdy to nějak nedávalo smysl. "

Remember Me je v kinech,o sex scénách s Emilie de Ravin.
"Byl jsem nahý předevšemi a nevadí mi to, je to trochu osvobozující." Také řekl, že by raději zemřel než aby tančil na veřejnosti. "Kdysi jsem tančil po celou dobu, až mi bylo 16, v tom roce byla svatba a já jsem šílel na tanečním parketu a nakonec můj otec řekl: Co to je, co to děláš?" Nikdy už to nedostanu z hlavy. "

Vzhledem k pověsti, spojující jej s herečkou Kristen Stewart, si nemohli pomoci, ale museli se zeptat na to, jaký je jeho ideál ženy.
"Musí být impozantní a mít množství trpělivosti."

O Breaking Dawn ..
"Lidé stále přemýšlí o Breaking Dawn, ale pravdou je, že je mi jedno, jestli to bude jeden film nebo dva. Všechny jsou skvělé, je to zábava a
práci s lidmi, kteří mě opravdu ocení, bych mohl dělat dlouho, ale nebudu navždy vypadat na 17. "

Jeho nová role v Bel Ami ...
"Mnoho žen tam přitahuje má povaha a já jim lžu a poté jim ukradnu peníze což je legrační ve srovnání s tím, co se považuje za ušlechtilé v případě Edwarda Cullena. "Hp7 - Rupert: "Polibek s Emmou byl trochu trapný"

31. března 2010 v 23:05 Hp7 - News
Harry Potter and the Deathly Hallows
Během víkendové návštěvy Empire Awards, herec Rupert Grint poskytl krátký rozhovor pro média o posledních týdnech natáčení Relikvií Smrti, které budou spočívat zejména na dokončení absolutního konce celé série - epilogu. Také řekl něco o polibku s Emmou Watson. 

" Jak jsem se zatím dozvěděl, hodně nám při této scéně pomůže make-up, abychom vypadali o něco starší ... myslím že něco kolem dvaceti let, ale aby to nebylo až příliš mnoho. " 

Rupert rovněž uvedl, že poslední klapka filmu o Harrym Potterovi se blíží závratnou rychlostí a poslední týdny vnímá se strachem: "Před námi je posledních několik týdnů, myslím si, že to bude docela smutné, když to všechno začalo už tak dávno. Určitě ale všichni zůstaneme v kontaktu. " 

Také se vyjádřil k polibku s Emmou Watson: "Toto by mohlo být snem mnoha mladých chlapců, ale ne mým, protože Emmu jsem znal již tehdy, když jsem měl deset! A bylo to také trochu trapné. " 

Dakota Fanning in Top 10 of Harper's Bazaar

31. března 2010 v 21:22 Dakota - News
Dakota Fanning
Harper's Bazaar.com zveřejnil seznam 10-ti stoupajících hvězd, které určitě budou mít styl a dobrý vkus, protože chodí po červených kobercích.
Dakota Fanning se umístila na prvním místě, podle časopisu vyrostla z dítěte v  teenagera a chválili její výkon v The Runaways, nemluvě, že je součástí série Twilight.Eclipse - Movie Stills 05

31. března 2010 v 20:57 Eclipse - Movie Stills
Eclipse
Nové stills z Eclipse!

663e48d2915b57186ec8d37a42150145Kristen Stewart - Kristen mluví v zákulisí sprostě!

30. března 2010 v 23:37 Kristen - News
Kristen
Kristen Stewart se jeví jako vzdělaná a docela klidná, ale zdá se, že mladá herečka není nic z toho, když přijde na natáčení Twilight. Režisér New Moon, Chris Weitz, odhalil, že Kristen ráda nadává v zákulisí sprostě. PopEater režisér řekl: "Ti lidé říkají tak hrozné věci. Teda až na Taylora Lautnera. On je dobře vzdělaný. "
Když se zeptali, komu nejvíce z úst vylétávají sprostá slova, řekl: "Je to Kristen, ve skutečnosti a to z několika důvodů."
Taylor je jednoznačně ten typ člověka, kterého byste představili své matce, a Kristen?
No, jsme šokováni těmi sprostými slovy. Zdá se, že její bytí rockovou hvězdou v The Runaways postihlo chování i slečny Stewart.
Je nepravděpodobné, že by se toto fanouškům nelíbilo, pokud se to tedy neobjeví ve scéně, Weitz řekl: "Nevím o tom , že by měl Summit v úvahu kompars."

No co...každýmu to ujede, ne? :)Jackson Rathbone - Jackson about Breaking Dawn

30. března 2010 v 23:25
Videos


Peter Facinelli - “Eclipse Is Dangerous And Deadly”

30. března 2010 v 20:10 Peter - Videos - Interviews 2010
Peter Facinelli
MTV  Interview s Peterem na půlnočním odhalení New Moon DVD: