Duben 2010


Hp7 - Konec natáčení se blíží....

30. dubna 2010 v 15:13 Hp7 - News
twitter
Dnes jsem se v práci naučil nějaké nové dovednosti...měl jsem první lekci v tom, jaké to je to mít o 19 let více (ne takový pružný pohyb v mém kroku pro tuto scénu)

Takovouto zprávu zveřejnil Tom Felton (Draco) na svůj oficiální twitter. Znamená to snad se že blíží konec natáčení?? Z minulosti už od producentů víme, že se Epilog bude natáčet až na závěr.

Kristen Stewart -2010- Gloss Magazine

30. dubna 2010 v 14:30 Kristen - Scans 2010
Kristen
Úplně nové fotky z nového photoshootu!! Krása. Kristen to moc sluší.

95e7d119b73af00c698d9c735c4f52d495e7d119b73af00c698d9c735c4f52d4

New Photoshoot with "Twilight Cast"

30. dubna 2010 v 14:26 Twilight Saga - News
Photoshoots
Ženské hvězdy Twilight Sagy: Eclipse podle Gossip Cop nafotili photoshoot pro časopis Vanity Fair. Kristen Stewart, Dakota Fanning, Nikki Reed a Elizabeth Reaser (mimo jiné) se minulou neděli účastnili focení, které bude uveřejněno před nástupem filmu Eclipse do kin. 


Bill Condon will be Director of Beraking Dawn

28. dubna 2010 v 21:51 Breaking Dawn - News
Breaking Dawn
Los Angeles,Kalifornie 28.dubna - Summitem Entertainmentem oficiálně potvrzuje. Oscarový Bill Condon bude režírovat TWILIGHT SAGA: BREAKING DAWN, podle stejnojmenného románu Stephenie Meyerové. O scénař se jako vždy postará Melissa Rosenberg  a v hlavních rolích si opět zahrají Kristen Stewart, Robert Pattinson atd....
Wyck Godfrey,Karen Rosenfelt a Stephenie Meyer si na starost vezmou produkci filmu/filmů.

"Spojení románu Stephenie Meyerové a velkého plátna si vyžaduje elegantní a inteligentní přístup a my věříme, že přesně tyto podmínky Bill Condon splňuje. Je přesně tím, který projeví své hojné nadání pro nesmírnou kreativitu a citlivost." říká Erik Freig
,předseda výroby studia Summit Entertainment.

Autorka Twilight ságy také přidává: "Jsem velice nadšená, že s námi Bill chce spolupracovat. Myslím, že se na to perfektně hodí. Už se nemohu dočkat na to, co udělá s příslušným materiálem."

"Jsem velice potěšen, že mohu toto vyvrcholení Twilight ságy přenést na bílé plátno. Stejně jako všichni fanoušci této série vím, že to je přesně-ten-díl...a doufám,že vytovřím jedinečný filmový zážitek." říká Condon.

Young Hollywood 2010: Tom, Rupert and Bonnie for Nylon

28. dubna 2010 v 19:51 Harry Potter - News
Harry Potter World
Americký časopis NYLON přinese ve svém květnovém čísle pohled na mladé nadějné hvězdy Hollywoodu a jako upoutávku zavěsili na youtube mix hvězd a jejich oblíbených zamilovaných písní. Potterovky mají své zastoupení v osobách Toma Feltona (Bon Jovi), Ruperta Grinta (ústřední melodie Sponge Bob Squarepants) a Bonnie Wright (Leonard Cohen). 
Všichni tři potter herci se zúčastnili i na fotografování, květnová číslo časopisu NYLON se do (amerických) novinových stánků dostane dnes.

Níže už je ona zmiňovaná upoutávka:

V dalším videu Rupert hovoří o svých podivných zálibách (např. jízda na jednokolečkovém kole), o svých zvířatech, o tom, jak by chtěl prodávat zmrzlinu v Japonsku, o svém výstředným uložením filmovém vkusu (např. krátký film Razorhead). Na závěr předvede malou hereckou etudu v podobě pláče na požádání - tvrdí, že pro herce je nejtěžší zahrát smích, takový ten od srdce, pláč považuje za poměrně lehký.