Srpen 2010

Nominations for Moviefone Search Movies

31. srpna 2010 v 22:46 Eclipse - News
eclipse
Zde je seznam nominovaných na ceny Moviefone Search Movies a samozřejmě je tam i Eclipse a herci z Twilight ságy.

Nejdražší film?
The Expendables
Inception
Iron Man 2
Toy Story 3
The Twilight Saga: Eclipse

Nejlepší cast?
Eat Pray Love
Letters to Juliet
Sex and the City 2
Step Up 3-D
The Twilight Saga: Eclipse


Kristen Stewart -2010- Marie Claire

31. srpna 2010 v 18:29 Kristen - Scans 2010
Kristen se objeví na obálce časopisu "Marie Claire". Za fotku děkuji fallenblog.blog.cz.
od.
01
od.

Kristen Stewart: "Vedle Roba jsem někdo jiný!"

31. srpna 2010 v 10:49 Kristen - Interviews
kristen
Dvě největší hvězdy ságy Twilight spolu chodí už bezmála dva roky. Teprve teď nás ale nechali alespoň trochu nahlédnout do svého, jindy tak utajovaného, soukromí...
Zamračenou a vážnou! Takovou známe Kristen z fotek slídivých paparazzi! V poslední době je ale všechno jinak. "Ledová královna" Kris se na většině snímků usmívá. Důvod je jasný: "Může za to Robert," přiznává herečka.

"Kdykoliv je vedle mne, cítím se v bezpečí a mám chuť se smát. Jsem zkrátka úplně jiná, než když jsem sama a mám pocit, že se neustále musím před někým schovávat a bránit," svěřila se filmová Bella.

Právě teď Kris natáčí v kanadském Montrealu nový film. "Kristen je skvělá herečka. Dokud tu však byla sama, uzavřela se do sebe pokaždé, když se přestalo filmovat," říká jeden z kameramanů a pokračuje: "Ve chvíli, kdy za ní přiletěl její přítel, je samý vtip a dokonce si chce i povídat." 

Ve vztahu Twilight stars ale rozhodně není všechno růžové! Zatímco Kristen se chce odstěhovat do Londýna nebo zůstat v Los Angeles, Rob prohlašuje: "Chci žít v New Yorku!"

Jak to dopadne? "Nemám tušení, zatím se o tom neustále dohadujeme," prozradila Kristen a Robert s úsměvem dodal: "Toužím po NY, ale obávám se, že bez Kristen nemohu žít. Takže je vám asi jasné, kde budeme bydlet...!" :-)

od.
Pozn.: Mě to teda není jasný ani trochu, ale pls v Londýně, v Londýně!! Jinak tento článek berte s rezervou, protože je z blog.cz :).

Toy Story 3 Saga: Eclipse (Parody)

31. srpna 2010 v 10:39 Eclipse - Videos
eclipse
Tohle nemá chybu!! Někdo sestříhal trailer na Toy Story 3 - Příběh hraček a použil jako zvuk z traileru k Eclipse :D. Je to skvěle provedený.

(Zase nejedou videa, takže klikněte na obrázek)