Říjen 2010

Emma Watson - Interview for Elle Girl

31. října 2010 v 20:09 Emma - Interviews
emma
Elle Girl: Ahoj Emmo, jak se máš ve Státech? Nechybí ti Anglie?
Emma: Ahoj! Zní to legračně, ale hodně mi chybí anglická města. A občas i špatné počasí. Mám pocit, že musím v Americe neustále nosit brýle.

Elle Girls: Co děláš ve svém volném čase?
Emma: Mám dobrý noční odpočínek - není nic lepšího (smích). Jinak ráda jím. A vařím taky dobře.

Elle Girl: Opravdu?  A co za jídlo jsi udělala dnes?
Emma: Topinky s fazolemi. Jsem na ně specialista!

Elle Girl: A kromě vaření, co děláš?
Emma: Obecně mám velmi aktivní způsob života. Já a moji přátelé rádi hrajeme sportovní hry. A čtu často, stejně jako sleduju filmy, samozřejmě.

Elle Girl: Jaké filmy mi doporučuješ?
Emma: No, věc se má tak, že práce je pro mě velmi emocionální projev, což znamená, že večer nemám chuť koukat se na intelektuální a vážný film. To je důvod, proč sleduji Sex ve městě, k relaxaci.

Ashley Greene -2010- New Photos

31. října 2010 v 18:09 Ashley - Photoshoots 2010
ashley
Nevím z jakého je to photoshootu nebo jestli jsou ty fotky starší, ale každopádně se nově dneska objevily, tak snad se líbí.

imagebam.comimagebam.com

Nový vzhled oficiálních stránek k Relikviím Smrti

31. října 2010 v 10:09 Hp7 - News
hp7
Warneři včera spustili finální podobu
oficiální stránky k Relikviím Smrti I
. Menu tvoří 5 hlavních podkategorii, kterými jsou Obsah filmu, Galerie, Video, Download a Soundtrack. Kromě toho zde najdete i odkaz na všechny podstránky, o většině kterých jsme vás informovali během uplynulých dnů. Jde například o MuggleHub, nežádoucího č. 1..., stránky předchozích filmů a stránku na Facebooku. Celkový vzhled dotvářejí melodie filmové hudby od Alexandre Desplat. 

Vaši pozornost se však měla upřít zejména na nové pozadí a několik-vteřinové ukázky, které se spouštějí jako intro k jednotlivým podkategoriím v menu. Spolu nabízejí minutu nových záběrů z připravovaného filmu. Prohlédnout si je můžete v pokračování...

Hp7 - TV Spot 13

30. října 2010 v 20:39 Hp7 - Videos
hp7
Další nový TV Spot na Relikvie Smrti - Part I.Desplat dostal nabídku na soundtrack k Relikviím II

30. října 2010 v 19:39 Hp7 - News
hp7
Režisér David Yates v nedávném rozhovoru uvedl, že nabídl zkomponování soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II skladateli Alexandru Desplatovi. Ten se podepsal již i pod nejnovější soundtrack k Darem Smrti I.  Deplsat dostal nabídku, při režisérově návštěvě v soudit Abbey Road, kde se nahrávala filmová hudba k první části. Skladatel ještě definitivní odpověď neposkytl, dostal čas na rozmyšlenou. Podle nepotvrzených informací by měl být ve hře o místo skladatele pro poslední film i legendární John Williams. Osobně se tedy modlím, aby to byl opět John Williams, kdo složí hudbu k poslednímu dílu Hp.