Listopad 2010Eclipse - DVD Menu

30. listopadu 2010 v 20:59 Eclipse - News
eclipse
Tady můžete vidět, jak vypadá menu DVD Eclipse v Americe. U nás nejspíš bude podobné, jenom v češtině a možná ne se všemi bonusy... jinak se tohoto filmu dočkáme ještě před Vánoci, takže  máte inspiraci jako dárek :), přesněji 17.12 (asi). V českém znění uslyšíme hlasy jako v předchozích filmech (to jen píšu pro sebevrahy, co si to pouští v češtině). Vyjte tradičně 1-disková edice i  2-disková edice.

imagebam.com-imagebam.com

imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com-imagebam.com
imagebam.com-imagebam.com
od.

Emma Watson: "Nechápu parfémy slavných."

30. listopadu 2010 v 20:59 Emma - Interviews
emma
Emma Watson se kromě herectví snaží prosadit také v módním průmyslu. Podporuje fair-trade a ekologické oblečení a podle vlastních slov ji to nesmírně baví. Rozhodně ale nebude kvůli své slávě vyvíjet parfém vlastního jména. Trend posledního desetiletí, kdy má každá druhá zpěvačka či herečka vlastní parfém, vůbec nechápe. Sama totiž považuje za důležitou osobní vůni a nechce vonět stejně jako jiní lidé.

"Nedokážu pochopit tady to šílenství s parfémy. Proč by měl člověk chtít vonět jako nějaká jiná osoba? Copak nechcete vonět sami sebou?" diví se Emma.

Ochotně již před nějakou dobou přijala kontrakt společnosti Burberry, v jehož rámci propaguje oblečení a doplňky věhlasného módního domu.

"Miluju to a budu i nadále pracovat v módním průmyslu. Velmi mě zajímá teď především etická móda, chci to trochu změnit, je to pěkné, že můžu něčím přispět," tvrdí herečka.
od.

Emma Watson - SVT PLAY Interview

30. listopadu 2010 v 19:59 Emma - Videos - Interviews 2010
emma
Někde v půlce tohoto rozhovoru se Emma začne jedné otázce nezadržitelně smát. Já teda jsem asi to moc nepochopila, ale nebylo to moc vtipný, ovšem nemáme tušení, co se za kamerou může dít, takže to ani nemuselo být tou otázkou. Pak to trvá si minutu, než se uklidní :). Nevím proč, ale těhle rozhovorů ještě z Londýna nějak nacházím víc a víc.

od.
Interview: Daniel a Emma o Relikviích Smrti I

30. listopadu 2010 v 19:19 Hp7 - News
hp
V novém rozhovoru pro časopis "Tu"
Daniel Radcliffe a Emma Watson řekli něco o natáčení polibku v Relikviích Smrti I jejich vztahu na obrazovce a také o JK Rowlingové.

Daniel Radcliffe

Během natáčení polibku si vypadal trošku nervózně. Proč? Každý teenager na světě tě chce políbit!
"Skutečně? No, Harry byl nervózní. Je plachý a tichý. Předpokládá se, že v této scéně bude smutný, protože ví, že musí odejít, musí opustit Ginny a je to pravděpodobně naposled, co ji vidí. Cítí se melancholicky. "

Pokud si odmyslíme políbení spoluúčinkující ve filmu, je tu něco jiného, kvůli čemu jsi byl během natáčení nervózní?
"Na place jsem se snažil uklidnit, ale vždycky se trochu obávám a stejně jsem i vzrušený ze scén, které musím natočit a jsou pro film důležité, ale myslím si, že to je normální. Nemyslím si, že je špatné cítit se nervózně při natáčení některých scén, protože pak se snažíte udělat to co nejlépe."
od.


Destination Forks - nové DVD o domově světa Twilight - Trailer

30. listopadu 2010 v 18:39 Twilight Saga - News
twilight
Další způsob, jak vydělat na šílených fanynkách... ale jako trailer docela hezký :).

od.
Relikvie Smrti dobyly česká kina!! Máme nový rekord!!

29. listopadu 2010 v 22:39 Hp7 - News
relikvie smrti
Ač v žádném jiném zahraničním městě tento snímek rekord nepotkal, právě Česko se jedním pyšnit může! První část poslední potterovky vtrhla do českých kin 18.11.2010 a hned za první promítací víkend (plus čtvrtek a pátek) film navštívilo 246 180 diváků
a v pokladnách kin zanechali něco přes 30 milionů korun. Česko se tak může pyšnit rekordem, jenž zatím v historii českých kin ještě žádný film nepřekonal. Dosavadní rekord držela šestá potterovka (Princ dvojí krve), na kterou se přišlo podívat 172 000 diváků. Harry Potter 7 se tak dostal do absolutního vedení před všechny filmy, jako třeba díly ze slavné triologie Pána prstenů, nebo úspěšný český film Kájínek. 

Tak to jsem ráda, že aspoň někde bude tenhle film na prvním místě. Rozhodně si to zaslouží... no a vy co, jste ho ještě neviděli, tak určitě neváhejte a navštivte kino :)

A teď jen pro zajímavost, jak na tom jsou ostatní potterovky s návštěvností českých kin:
od.
Harry Potter a Kámen Mudrců - 93 000 diváků
Harry Potter a Tajemná Komnata - tento díl zaznamenává pokles oproti předešlému dílu a do TOP20 se nedostal, tudíž žádná čísla nejsou k dizpozici
Harry Potter a Vězeň z Azkabanu - 102 000 diváků
Harry Potter a Ohnivý Pohár - 119 000 diváků
Harry Potter a Fénixův Řád - 121 000 diváků
Harry Potter a Princ Dvojí Krve - 172 000 diváků
od.