Leden 2011

Nové informace o filmu "The Perks of Being a Wallflower"

30. ledna 2011 v 13:20 Emma - News
emma
Již začátkem léta minulého roku se k nám donesla informace,že by si Emma mohla zahrát ve filmu s názvem "The Perks of Being a Wallflower" podle knižní předlohy Stephena Chboskyho. Film by vyprávěl o chlapci jménem Charlie ,plachém a nepopulárním teenageru, který popisuje svůj život v sérii anonymních dopisů lidem a zkoumá složitou dobu dospívání, včetně drog a sexuality. Tohoto chlapce by si měl zahrát Logan Lerman a Emma by měla vystupovat v roli jeho nevlastní sestry Sam.

Nově se objevila informace,že tohoto filmu se ujala produkční společnost Summit Entertainmentkterá taktéž stojí za serií Stmívání. Natáčení tohoto filmu by mělo začít již v červnu tohoto roku avšak přibližné datum uvedení filmu do kin není známo. Odhaduje se rok 2012. Všechno je prý jisté, ale sama Emma zatím nic nepotvrdila, proto si stále nemůžeme být stoprocentně jisti jejím obsazením.
od.Hp7 - Photoshoots 18

29. ledna 2011 v 23:09 Hp7 - Photoshoots
relikvie smrti
Pomalu se nám začínají odkrývat další a další photoshooty. Ty dva další jsou s Ronem a Hermionou. Oba ve slavnostním oblečení. Snad se vám budou líbit :).

imagebam.com-imagebam.com
od.


Choose the cover of the Deathly Hallows - Part 1 Blu-ray edition

29. ledna 2011 v 12:19 Hp7 - Videos
relikvie smrti
Na oficiálních Harry Potter UK facebook stránkách nyní probíhá anketa, ve které si můžete zvolit jednu ze dvou možností vzhledu Blu-Ray edice k Relikviím Smrti - Part I. Hlasování uvedla samotná Emma a na vzhledy obálek se můžete podívat níže.

covers
od.

Hp7 - Photoshoots 17 - Hermione

29. ledna 2011 v 11:59 Hp7 - Photoshoots
relikvie smrti
Další fotka Emmy k Relikviím coby Hermiona. Ty červené šaty jsou moc hezké a jí strašně moc sluší. Jsem zvědavá na promo fotky k druhé části.

od.

Emma Watson potvrdila roli v novém filmu "The Perks of Being a Wallflower

28. ledna 2011 v 18:20 Emma - News
emma
Herečka Emma Watson potvrdila svou účast v novém filmu The Perks of Being a Wallflower. Natáčení by mělo začít letos v červnu a svou účast potvrdil i herec Logan Lerman (Percy Jackson: zloděj blesku). Podle stránky BlogHogwarts se film zabývá otázkami drog a homosexuality. Oficiální synopse zatím nebyla zveřejněna. Jenom doufám, že to nebude žádná teenagerovská blbost, což mě tak trochu přesvědčuje když vidím, že tam bude hrát Lerman. Percyho Jacksona jsem viděla a i když ho natočil Columbus, tak nic moc. Určitě by se na to dobře dělala parodie.
od.


Hp7 - Nová fotka Ginny

28. ledna 2011 v 18:19 Hp7 - Movie Stills
relikvie smrti
Přidávám fotku Bonnie Wright z rozhovoru z natáčení Relikvií. Ještě ve své filmové podobě Ginny se škrábanci na tváři - zrovna se určitě natáčela závěrečná bitva o Bradavice.
ginny
od.

Hp7 - Behind The Scenes 08

28. ledna 2011 v 18:19 Hp7 - Behind The Scenes
relikvie smrti
Objevila se nová fotka Daniela a Emmy z natáčení Relikvií. Jedná se o scénu, kdy se všech sedm potterů vrací do Doupěte. Zrovna v tento moment zastupuje Dan svého kolegu Ruperta v jeho roli Rona, který pomocí mnoholičného lektvaru má Harryho podobu.

imagebam.com
od.

Důležité oznámení od Warnes Bros (?)

28. ledna 2011 v 17:59 Hp7 - News
relikvie smrti
Dnes by se měla objevit nějaká novinka ohledně Harry Potter a Relikvie smrti část II. Fanoušky o tom informovala stránka na Facebooku.  Co myslíte, že to bude? Fotky, novinka nebo dokonce trailer? Originální zpráva: 

"Máme něco velmi vzrušujícího pro naše fanoušky na facebooku v průběhu příštího týdne. Zítra nás sledujte, čeká vás velmi speciální oznámení. Jsme tak nadšení, ale ještě to nemůžeme říct, jinak budeme zasáhnuti kletbou svazujícící jazyk."
od.