Březen 2011

Deathly Hallows II - First Official Poster

29. března 2011 v 19:39 Hp7, Part II - Posters
Warner Bros. dnes zveřejnil první oficiální plakát k druhému pokračování Relikvií, který se do našich kin dostane v červenci, a jak je to napsané na posteru, bude to úplný konec této fantasy série.

Hp7 - ABC Family - Harry and Hermione

28. března 2011 v 16:29 Hp7 - Videos

Přidávám další přídavek z natáčení Relikvií Smrti, který odvysílala ve svém speciálu stanice ABC Family. Týká se přátelského vztahu mezi Harrym a Hermionou, který je díl od dílu hlubší. Osobně se mi scéna, ve které tančí ve stanu moc líbila. Byla vtipná a vůbec ne nijak přehnaná nebo přeslazená.


Hp7 - Behind The Scenes of 7 Potters

27. března 2011 v 14:09 Hp7 - Videos
Warner Bros. zveřejnilo nové video ze zákulisí natáčení scény se "Sedmi Pottery" z první části Relikvií smrti. Daniel Radcliffe v něm hovoří o tom, jak pozoroval gesta a řeč ostatních herců, které musel mimo sebe sama v této scéně zahrát. Jak na konci prozrazuje, Emma byla jednou z nejjednodušších k napodobení!


Hp7 - ABC Family - The Final Shot

27. března 2011 v 13:59 Hp7 - Videos
V průběhu "potterovského" víkendu, na televizi ABC Family, byl zveřejněn další klip, který ukazuje nové záběry ze záklusí. Jedná se o video, v němž David Barron, producent téměř všech dílu Harryho Pottera, mluví o poslední natáčené scéně k HP7! Jednalo se o scénu, kdy Harry, Ron, Hermiona a Yaxley skočí na Ministerstvu kouzel do jednoho z krbů. Sice to byly prý jednoduché záběry, které herci opakovali pouze dvakrát nebo třikrát, ale tohle byl "konec Harryho Pottera"!Water For Elephants - "Come with Me" Clip

27. března 2011 v 13:39 Water for Elephants - Videos
Objevila se scéna z filmu Water for Elephants.