Hp7 - News

Datum vydání soundtracku Relikvií II

2. dubna 2011 v 13:26
Water Tower Music, distributor soundtracků ke všem filmům z tvůrčí dílny Warner Bros., na své stránce uvedl datum vydání soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. Nahrávky zpod taktovky hudebního skladatele Alexandra Desplata se na pulty prodejen dostanou 12.července 2011, tedy - jak je zvykem - pár dní před premiérou filmu.

Druhá část Relikvií: bude trvat 160 minut?

23. února 2011 v 11:20
relikvie smrti
Objevily se nové informace, že druhá část Relikvií by měl trvat 160 minut (2 hodiny a 20 minut) podle stránkyEvent Cinemas. Bližší informace se zatím nezveřejnily.

Hp7 - Speciální dvou-disková DVD edice

19. února 2011 v 11:39
relikvie smrti
Walmart bude prodávat exkluzivní 2-diskovou speciální edici filmu Harry Potter a Relikvie Smrti - Part I DVD od 15. dubna 2011, v USA. Zatímco jedno-diskové DVD a tří-diskovou Triple Play Blu-ray/DVD/ digitální kopii bude možné zakoupit u jakéhokoli prodejce v USA. Jedině u Walmart bude možné si zakoupit dvou-diskovou edici. Na její obal se můžete podívat níže. Jinak u nás i na Slovensu vyjde dvd také 15. dubna.

dvd
od.

Dočkáme se traileru k druhé části HP7 již poslední týden v březnu?

13. února 2011 v 12:29
relikvie smrti
Brazilský faniste Warner Bros konečně promluvilo ohledně vydání posledního traileru k Harry Potterovi a Relikviím smrti: II. části! Podle jejich slov bychom se oficiálního traileru, jenž bude dlouhý dvě minuty a třicet sekund, měli dočkat poslední týden v březnu ...

Tuhle informaci ale berte s rezervou, datum se může ještě kdykoliv změnit. Každopádně i kdyby se v březnu trailer nevypustil, můžeme se těšit aspoň z nového sneak.
od.

BAFTA za britský přínos kinematografii

4. února 2011 v 11:51
relikvie smrti
Britská akademie filmového a televizního umění (známá pod zkratkou BAFTA) příští neděli 13. února ocení filmovou sérii Harry Potter za významný britský přínos kinematografii na letošním ročníku Orange British Academy Film Awards. Cenu osobně převezme hlavní producent David Heyman s autorkou knižních předloh a zároveň spoluproducentkou Relikvií Smrti, JK Rowlingovou.

Ačkoli potterovky budou oficiálně oceněny až o něco přes týden, první děkovačce na sebe nenechaly dlouho čekat. Čtěte pokračování.
od.

Oficiální DVD a Blu-ray obaly pro sedmičku

1. února 2011 v 22:59
relikvie smrti
Warner Home Video dnes oficiálně odhaluje bohatý balíček informací a fotek obalů všech verzi, ve kterých již za 2 měsíce uvede film Harry Potter a Relikvie Smrti I na DVD a Blu-ray discích.

V uplynulých dnech měli fanoušci možnost rozhodnout o vzhledu britské Triple play verze, kterou tvoří BD, standardní DVD a digitální kopie ve vysoké kvalitě. Hlas lidu rozhodl o tom, že Emma Watson v novém videu představila jako oficiální obal druhou verzi, tedy zpracování shodné s oficiálním plakátem (podle mého názoru byla zvolena ta lepší). Zároveň byl zveřejněn obsah bonusů této trojkolekcie. Pozoruhodné je to, že se nebude zcela shodovat s tím, co najdeme na samostatném DVD a DB. Oficiálně rovněž byla potvrzena informace, že v BD bonusech se objeví i jedna celá scéna z filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II! Tak to se máme na co těšit.

Zde jsou už náhledy obalů DVD (konkrétně ten první), Triple Play a sedmidiskové kolekce, která vyjde v Británii společně s těmi předchozími. Jedná se o všechny filmy až do první části Relikvií. V Británii se filmu dočkají už 11. dubna.

od.
Američtí fanoušci si budou muset na vydání svých verzi pár dní počkat. Ve Spojených státech vyjdou Relikvie Smrti na DVD a BD 15. dubna, přičemž jejich obaly budou ve srovnání s výše uvedenými britskými přesně opačné: Triple play vyjde s triem na londýnském pozadí a DVD obal převezme trio běžící lesem, což byla vlastně neúspěšná možnost, kterou si mohli na Triple play vybrat Britové. Jak bude vypadat naše verze je zatím neznámé, ale podle mě bude stejná jako v Británii (aspoň tedy doufám).

od.

Důležité oznámení od Warnes Bros (?)

28. ledna 2011 v 17:59
relikvie smrti
Dnes by se měla objevit nějaká novinka ohledně Harry Potter a Relikvie smrti část II. Fanoušky o tom informovala stránka na Facebooku.  Co myslíte, že to bude? Fotky, novinka nebo dokonce trailer? Originální zpráva: 

"Máme něco velmi vzrušujícího pro naše fanoušky na facebooku v průběhu příštího týdne. Zítra nás sledujte, čeká vás velmi speciální oznámení. Jsme tak nadšení, ale ještě to nemůžeme říct, jinak budeme zasáhnuti kletbou svazujícící jazyk."
od.

Bude Desplat spolupracovat na soundtracku k druhé části s Enyou a Johnem Wlliamsem ?

26. ledna 2011 v 11:39
relikvie smrti
O tom, že by se zpěvačka Enya měla podílet na soundtracku k druhé části se songem "Through the Darkness" se objevily zvěsti už nedávno. Nyní se, ale opět rojí fámy o spolupráci také s Johnem Williamsem jehož návrat si všichni tolik přejeme. Blog byxbuzz říká, že John Williams bude spolupracovat na některých skladbách ze soundtracku.

Přestože nemáme sebemenší potvrzení od Warner Bros, John v minulosti říkal, že jsou nějaké možnosti jeho návratu. Alexander  Desplat také prohlásil, že by chtěl spolupracovat na posledním Potterovském soundtracku právě s Johnem, stvořitelem ústřední Potterovské melodie. Pro tuto chvíli je to jen fáma, doufejm však, že se tato informace potvrdí jako pravdivá.
od.

Nominace na Oscara pro Harryho Pottera

25. ledna 2011 v 15:19
relikvie smrti
Dnes ráno byly konečně oznámeny nominace na 83 ročník předávání cen Akademie neboli na Oscary. Harrymu Potterovi dostali hned dvě nominace a to:
  • Art Director
  • Achievement in visual effects
Takže vše za efekty. Poté získala jednu nominaci i herečka Helena Bonham Carter (v HP Belatrix) za svou vedlejší roli v novém britském filmu King´s Speech, který se do našich kin zatím nedostal. Přeju Harrymu Potterovi i Heleně vítězství!! S kým budou naši favoriti soupeřit se dočtete v článku... Předávání cen se uskuteční dne 27 února 2011.
od.

Relikvie Smrti: DVD a Blu-Ray Bonusy

24. ledna 2011 v 12:29
relikvie smrti
Britská rada pro klasifikaci filmů (tedy instituce, která rozhoduje o tom, od kolik let bude filmové dílo přístupné) na své stránce zveřejnila informace o udělení všeobecné přístupnosti s doporučeným rodičovského dohledem (PG) bonusem na DVD s filmem Harry Potter a Relikvie Smrti I. Z podrobností jsme se zároveň dozvěděli následující:
  • Relikvie Smrti I budou v Británii na DVD uvedeny 11. dubna 2011 (pondělí).
  • Délka bonusového materiálu je 56 minut a 30 sekund.
  • Bonusy obsahují osm vynechaných scén, dvě rysy a osm krátkých pohledů do zákulisí přípravy různých scén (s podtitulem Zaostřeno na ... ).

Kromě toho, blu-ray disky budou obsahovat další bonusy, mezi nimi i
sneak peek na první scénu z filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II! Tato informace je však zatím neoficiální. Seznam všech DVD i BD bonusů najdete v pokračování.
od.
 
 

Reklama