Kristen - Interviews

Kristen’s Interview with TimeOut New York: The Hot Seat

30. října 2010 v 11:19
kristen
Kristen Stewart je často malována jako jedna z nejvíce nepříjemných, plachých, a znuděných Hollywoodských hvězd v záři reflektorů, ale to dobré i to horší, je to všechno propletené mezi Twilight a její romantickou hrdinkou Bellou Swan. 20ti letá herečka Welcome to the Rileys která hraje Mallory, dospívající striptérku na útěku, která si brzo vytvoří intenzivní pouto s žalem zasaženým Dougem (James Gandolfini), který ztratil svou dceru při autonehodě. Společně tvoří o něco nefunkční rodinu. Mluvili jsem se Stewart o Twilight, Rileys a o vysedávání ve striptýzových klubech. 
kristen

Vypadáte velice přitáhnutá k rolím, ve kterých hrajete někoho, kdo je vzpurný, neustále za něco emotivně i fyzicky bojuje. Za co nejtěžší bojuje Mallory? 
Myslím, že se jen snaží přežít. Měla drsnou výchovu od které přijala něco o základní úrovni. Pro dívku v normálním životě je to těžké, ale pustila se do ulic ... ona si neuvědomuje, co lidé potřebují mít, že ona potřebuje mít schopnost věřit, přijmout a milovat ostatní lidi. Ona vidí a ochutnává to s Dougem, uvědomuje si, že to může mít, že ještě není mrtvá. 

Film jste natáčela mezi Twilight a New Moon, předtím, než Twilight kdokoliv vidět, a byla jste ještě velmi mladá. Cítila jste se v tomto bodě vašeho života připravená hrát prchající striptérku?
Myslím, že mi bylo 16 nebo možná čerstvě 17 když jsem to četla [scénář k Welcome to the Rileys]. Měla jsem opravdu strach, a byla jsem opravdu ráda, že si našla právě čas kdy jsem stála na nohou, protože jsem nebyla v pozici hrát tuhle roli (pak). Moc sem do toho nechtěla skákat. Bála jsem se toho. 

Marie Claire Interview with Kristen

12. září 2010 v 17:09
kristen
Na internetu se objevil nový říjnový rozhovor s Kristen Stewart pro časopis Marie Claire. Kristen mluví o Twilight, Eclipse a o své lásce k herectví.

Máte někdy pocit vyčerpanosti které musíte čelit? 
Je těžké o tom mluvit bez dojmu, že je to negativní nebo se to stěžuje. Miluji herectví - jsem do toho procesu tak vášnivá, ale je to bezmocný pocit, když nemůžete dělat věci, které by jste chtěli dělat aniž by to vybuzovalo veliký dav. Moc dobře jsem věděla o tomhle podnikání, než jsem měla možnost být součástí těchto filmů, a tak to pro mě nebyl šok. Jen bych se nemusela bát když se jdu jen projít a nikdo mě nebude pronásledovat. Někdy jen zůstanu ve svém hotelovém pokoji když pracuji na filmech nebo je propaguji. Je to čím dál tím víc horší. 

Je pro Vás důležité mít možnost pracovat i na jiných filmech mezi Twilight?
Miluji práci. Nemám žádný hlavní plán, pokud se to týká mé kariéry. Jen si instinktem vybírám projety. Bylo to zajímavé když jsem mohla dělat na The Runaways a zahrát si takovou divokou osobnost, a všechny jiné filmy pro mě měli opravdu smysl. Snažím se najít role, které se se mnou spojí a nebudu přemýšlet o tom, jak velký ten film bude nebo co to udělá s mou kariérou. Nikdy bych věci nemohla strukturovat tímhle způsobem. 

Co si můžeme vzít z Eclipse?
Vidíme jistější a odhodlanou Bellu. Vyvíjí se a dozví se víc o tom kdo je a co od života chce. Taky se musí vypořádat s možnost, které na ní leží, s láskou k Jacobovi i když je ve skutečnosti hluboce zamilovaná do Edwarda. 

Kristen Stewart: "Vedle Roba jsem někdo jiný!"

31. srpna 2010 v 10:49
kristen
Dvě největší hvězdy ságy Twilight spolu chodí už bezmála dva roky. Teprve teď nás ale nechali alespoň trochu nahlédnout do svého, jindy tak utajovaného, soukromí...
Zamračenou a vážnou! Takovou známe Kristen z fotek slídivých paparazzi! V poslední době je ale všechno jinak. "Ledová královna" Kris se na většině snímků usmívá. Důvod je jasný: "Může za to Robert," přiznává herečka.

"Kdykoliv je vedle mne, cítím se v bezpečí a mám chuť se smát. Jsem zkrátka úplně jiná, než když jsem sama a mám pocit, že se neustále musím před někým schovávat a bránit," svěřila se filmová Bella.

Právě teď Kris natáčí v kanadském Montrealu nový film. "Kristen je skvělá herečka. Dokud tu však byla sama, uzavřela se do sebe pokaždé, když se přestalo filmovat," říká jeden z kameramanů a pokračuje: "Ve chvíli, kdy za ní přiletěl její přítel, je samý vtip a dokonce si chce i povídat." 

Ve vztahu Twilight stars ale rozhodně není všechno růžové! Zatímco Kristen se chce odstěhovat do Londýna nebo zůstat v Los Angeles, Rob prohlašuje: "Chci žít v New Yorku!"

Jak to dopadne? "Nemám tušení, zatím se o tom neustále dohadujeme," prozradila Kristen a Robert s úsměvem dodal: "Toužím po NY, ale obávám se, že bez Kristen nemohu žít. Takže je vám asi jasné, kde budeme bydlet...!" :-)

od.
Pozn.: Mě to teda není jasný ani trochu, ale pls v Londýně, v Londýně!! Jinak tento článek berte s rezervou, protože je z blog.cz :).

Kristen Stewart: Interview for Star Inside from France

12. srpna 2010 v 15:19
kristen
od.
Ahoj Kristen, jsi odlišná od ostatních Hollywoodských hereček, které můžeš vidět na červeném koberci, co si o tom myslíš? 
"Nevím, co přesně myslíš tím "odlišná, možná protože se necítím na vysokých podpatcích a v šatech před tisíci lidmi, kteří křičí vaše jméno. Opravdu nemám ráda přeplněná místa. Může se stát že mě to rychle vyděsí a ohromí, a tak proto v téhle situaci nejsem tou nejvíce ohromující osobou. Je těžké rozdávat úsměvy, když jsi zkamenělá. Je to ten rozdíl o kterém jsi mluvil/a?" 

Ano ale ve skutečnosti jsi přirozená žena.
"Nejsem jediná kdo je přirozená. Je to jen to co dávat na přední stranu, protože se lidi díky Twilight můžou dostat pod můj plášť. Budu to brát jako kompliment. Jen se snažím být vděčná. Můj úspěch, to kde žiji je jako něco na co jsem hrdá, něco co mě dělá šťastnou. Jsem vděčná za veřejné uznání. Takže jsem v klidu. To je taky to, proč jsem spokojená s tím kdo jsem, co jsem řekla, co cítím. Nechci předstírat, že jsem perfektní, nechci aby si lidé mysleli že jsem. Chci aby lidí viděli jaká jsem."

Máte pocit že jste si začala zvykat se oblékat a číst na kobercových událostech. Vypadáte víc a víc žensky v šatech.
"Nebudu lhát a říkat že si na to po chvíli zvyknete. Cestujeme po celém světě. Bylo mi sotva 18, když Twilight vrazil do kin, teď je mi 20. Předpokládám svou ženskost víc než ji používám. Teď jako tvůrce vím, jaké šaty potřebuji. Teď je pro mě snazší vybrat si svoje šaty. Teď je to víc než jen podivný kus látky z továrny, ve kterém se cítím jako královna nebo jako Alien. Začíná mě to bavit (smích)." 

S Robem jsi vyhrála Best Kiss na MTV Awards, přála by sis aby na tom místě byla Dakota?
"Ach ano. Byla bych opravdu hrdá, kdybych vyhrála s Dakotou. Myslím, že bych udělala ten samí "téměř" polibek a pak bych šla "a co ještě?". Bylo by to legrační." 

Dakota a ty jste si opravdu blízké, vidíš jí jako nejlepší kamarádku?
"Ano, jednu z nejlepších přátel, sestru, důvěru .. Ona je zábavná holka, veselá, inteligentní, s velkým srdcem. Miluju si sní vyrazit, jsme sami sebou, nepotřebujeme mluvit, znáš to. Já ji prostě zbožňuju." 

Je Vám spolu tak dobře, protože jste obě už v mládí začínali s zkušenostmi s prací?
"Samozřejmě. Dakota začala když byla tak malá. To stejné i pro mě. Naše dívky se rychle stanou dospělým zájmem. Je to práce, která vás žádá, aby jste se ve svém růstu stali velmi brzy zodpovědnými. Takže musíte vyrůstat rychle. Dakota prošla tím stejným jako já. Takže jsme si navzájem dávali jiné rady. Je pěkné mít někoho s kým mluvit ve chvilce pochybností." 

Zpět k MTV Awards, máte pocit že jste jako Mega hvězdy, když jdete na něco takového?
"Pravdou je, že myslím, že je to opravdu nespravedlivé. Vyhráli jsme tyto ceny, protože máme miliony fanoušků, kteří hlasovali pro tyto ceny. Ale ostatní projekty jsou stejně tak hodnotné. Měli by je získat také. Upřímně doufám, že nás za to nikdo nenávidí. Byla jsem v rozpacích, měla jsem dojem jako by jsme Rob a já byli jako král a královna plesu, i když jsem na plesu na střední škole nebyla. Nikdy jsem nešla na ples, tak jsem se Roba zeptala jestli on ano a jak to vypadalo. On mi odpověděl že jsme právě na něm."
od.Kristen Stewart: "Being Famous is Impossible"

3. srpna 2010 v 0:05
kristen
od.
Kristen Stewart je rozlobená, že jsou ženy nazývány "mrchami" jen proto, že jsou silné. Herečka je nejvíce známá za své zobrazení Belly Swan v 'Twilight' filmech. Často mluví o tom, jak nebyla připravená na slávu, když vyšel první film, protože vůbec nečekala, že to bude takový hit. 

Kristen často vypadá, že se při rozhovorech necítí pohodlně, a bývá vyfocená paparazzi při dělání různých obscénních gest, když je nimi pronásledovaná a obtěžovaná. Ví, že může působit rezervovaně, ale myslím, že ne každý se zajímá o to jak se chová. 

"Před veřejným člověkem, jsem si sama sebe přestavovala různým způsobem, ale je to těžké a nikdy nebudu moc lidem říct jací přesně jsou," řekla. "Je to skoro nemožné. Je mnohem jednoduší pro člověka říct co chce a nebýt při tom rozkošný nebo vtipný, ale pokud jste silnější druh ženy, což jste, nemají pro ni lepší slovo, 'mrcha'." 

"Ale už dlouho dobu jsem moc štastná a pracovala jsem s okouzlujícími lidmi a doufám, že to tak bude pokračovat. Nevím, jaké by to bylo kdybych je neměla." 

Kristen nebude odpovídat na otázky o svém osobním životě, včetně toho, zda chodí se svým Twilight kolegou Robertem Pattinsonem. Hvězda nerozumí tomu, proč by to všechno měla sdílet se svými fanoušky, i kdyby myslela že je to dobrý nápad. Kristen se stále učí co má a nemá ráda, a rozhoduje se o svých názorech na svět. 

"Celou dobu se mě v rozhovorech ptají kdo jsem, a znám pár lidí mého věku kteří jsou silní, ale nemůžu říct že bych sama sebe znala a shrnula to do jednoho malého balíčku," řekla britským The Daily Telegraph. "Ještě ani sama sebe neznám."
od.

InStyle (Germany) Interview with Kristen Stewart

28. července 2010 v 21:49
kristen
Když Kristen Stewart přijde na rozhovor v hotelu Four Seasons v Beverly Hills, má oblečené jeansy, černé a bílé tričko a sluneční brýle Ray Ban ve vlasech. Pro natáčení Eclipse, který je v kinech od 15.července, nosila hnědé kontaktní čičky ale v reálném životě má zelené oči které na odpolední slunci ve 12. patře jejího apartmánu jiskří. Pokud ovšem pohlédnete Kristen Stewart do očí, je to vzácné, protože většinou má oči sklopené na podlahu nebo na ruce. Herečka, která hraje Bellu roztouženou láskou si moc neužívá zmatku okolo sebe. V našem rozhovoru říká proč.

od.
Děsí Vás sláva? 
"Stále jsem ještě nebyla obeznámená tím, že jsem v centru pozornosti. Ječící fanoušci mě znervózňují. Mohla bych to svést na pozornost. Od přírody jsem velmi, velmi plachá." 

Jste sama zavřená v hotelu protože fanoušci obléhají budovu?
"Ne, není to tak šílené. Čtu o sobě hodně příběhů. Kdyby byli všechny pravdivé, měla bych hrozný život (smích)." 

Někteří fanoušci se zlobí, protože jste na internetu kritizovala "Twilight hysterii".
"Nechápu proč lidi tráví svůj čas na fórech nebo na facebooku a nedělají něco smysluplného. Pro mě jsou důležitější věci než trávit několik hodin u počítače. Miluju čtení knížek, poslouchání Led Zeppelin, U2, hraní na kytaru nebo sledování hry. A osobně chatuji s přáteli které potkám." 

Například s Robertem Pattinsonem?
"Například." 

Proč je pořád váš vztah takovým tajemstvím?
"Nechci aby z toho bylo tajemství. Já jen prostě nechci mluvit o určitých tématech, protože by to pak bylo vyloženo špatně." 

Čtete si o sobě nějaké články?
"Ano, většina z nich je zábavná. A musím vědět jaký zločin jsem spáchala když se mě na to budou ptát i v dalším rozhovoru (smích)." 

Co si myslíte o srovnávání Vás s Angelinou Jolie?
"Kdo s tím přišel? Ale nestěžuju si. Je skvělá herečka a vypadá krásně." 

Pro hodně dívek jste vzorem. Taky módním. Líbí se Vám to?
"Nejsem expert. Mám vlastní styl. Kupuju si staré a opotřebené oblečení a vtipné trička. Nosím jen to co mám opravdu ráda. To je důvod, proč nemám ráda stylisty. Chci být autentická, jak jen to jde a nezajímá mě jaký mám štítek na tričku." 

Byla jste vybrána jako jedna z 100 nejvlivnějších lidí na světě. Jak jste to vzala?
"Pokud nikdo nenapíše že jsem jedna ze 100 nejhorších lidí, tak je mi to jedno. Pozitivní věc je, že jsem teď víc vnímaná jako herečka. Mám lepší nabídky rolí a můžu si vybrat co všechno budu chtít." 

Bojíte se, že spadnete zpět až Twilight Saga skončí?
"S tím mají problém všichni herci když po delší dobu hrají jednu roli. Jsou dvě strany. Na jedné straně je obrovský kompliment, že ve mě všichni fanoušci Twilight vidí Bellu. Na druhé straně je to, že mám i hodně jiných projektů než je Twilight." 

Pro někoho, kdo odešel ze školy jste do jisté míry úspěšná. Proč jste nechala školy?
"Protože kvůli herectví jsem neměla čas na nic jiného. Od 8. třídy jsem měla soukromého učitele. Ale ani na vteřinu sem si nenechala ujít školy. Bylo to hrozné a já jsem nenáviděla to sedění ve třídě. Vždycky jsem byla vzpurná a potřebovala jsem svobodu. Opravdu se mi ulevilo, když jsem mohla studovat doma. Studium byla legrace. Zajímala jsem se o hodně věcí, například o psaní. Ale škola pro mě nikdy nebyla to pravé místo." 

Co by jste poradila mladým lidem, kteří mají zájem o herectví?
"Pokud je to to, co chcete opravdu dělat, musíte to zkusit. V opačném případě by jste litovali a to by bylo smutné." 

Kdyby jste se nestala herečkou. Co by jste dnes dělala?
"Psala scénáře. Pokud by to nefungovalo, dokázala bych si představit práci rekvizitátorky."
od.

Kristen Stewart - ELLE Interview

6. května 2010 v 16:12
Kristen
Na oficiální stránce časopisu ELLE se objevila část rozhovoru s Kristen:

  • O šílenství okolo jejího života: "Je to šílené! Jakmile někdo zjistí, že jste venku, musíte odtamtud rychle vypadnout. Lidi šílí. A fotografové, jsou brutální. Jak to říct. Jsou jako lupiči. Zatím na akce nechci jezdit sama. Jsou kurva nebezpeční." 
  • O ztrátě jejího soukromí: "Někdo mi v hotelovém pokoji zaklepal na dveře a řekl psát se mě na zapalovač, a pak řekl, že je můj velký fanoušek. 'Opravdu potřebujete zapálit cigaretu? Jak víte, že jsem v pokoji?" Nemůžu být sama, ale jsem tak ráda sama." 
  • O kritice svých nových způsobů:
    "Myslím, že je to vtipné, když jdu přijmout ocenění, jsem hodně nervózní, je to nepohodlné a trapné a mě nenapadají žádná slova." 
  • O chození-chování na červeném koberci: "Lidé říkají, že po celou dobu jsem nešťastná. Není to tím, že bych byla smutná, jen ve mě někdo křičí .. doslova, někdy mám strach že budu plakat .. Je to fyzická reakce na energii, která je na mě kladena." 
  • O péči: "Nesnáším, když mám říkat, že mi je to fuk, protože o to nikdo nestojí víc než já. Říkám vám, já nevím, kdo se o mě víc zajímá než já sama o sebe." 
  • O týmu Edward vs Jacob: "Nikdy jsem to nechtěla ulehčit tím, že bych mluvila jejich vztahu. Lidé říkají, 'Stačí říct, s kým chodíš. Lidi se na to pak přestanou vyptávat.' Ne, oni nepřestanou. Budou prosit o detaily."

Kristen Stewart připouští: "Jsem nejistá - stejně jako vy"

22. dubna 2010 v 18:34
Kristen
Kristen Stewart je opravdu plachá a nejistá, i když má za sebou neuvěřitelnou hereckou kariéru, včetně letošního nejvíce očekávaného filmu, Eclipse! Přečtěte si to, a zjistíte, co řekla časopisu Flaunt o tom, jak moc sama o sobě pochybuje! 

Podle těchto pokleslých ramen a často studeného výrazu v očích, Kristen Stewart je stejně nebezpečná jako každý z nás - a tak neuvěřitelně se nám odhalila v novém rozhovoru pro časopis Flaunt. Twilight hvězda řekla Flauntu (Greggovi Lagambinaovi) , že byla opravdu vynervovaná před jejím nejnovějším filmem "The Runaways", který prezentovali na festivalu Sundance.

"Myslela jsem na to, jak budou všichni psát ty podělaný recenze. Myslela jsem a čekala jsem, že mi všichni řeknou, abych se vrátila k "Twilight". Ale nikdo tohle neřekl. Dala jsem do toho tolik. Pro práci na tomhle filmu bych klidně umřela. Takže kdyby někdo něco takového řekl, potom bych možná všechno zastavila."

Více v článku...

Kristen Stewart: "I Was Bullied"

2. dubna 2010 v 23:52
Kristen
Může to být jedna z nejžhavějších žen v Hollywoodu, ale i tak to Kristen Stewart vždy neměla lehké. 'New Moon' miláček řekl tisku, že měla co dělat, aby zůstala co nejdál od školy, protože sní její vrstevníci nezacházeli moc hezky. 

"Jsem ráda, že jsem mohla dělat filmy a jsem moc ráda, že jsem mohla odejít ze školy. Nemohla jsem už dál snášet to týraní od dětí v mém věku. Nikdy jsem nebyla typ dívky, která po se okolo nich procházel a mluvila o herectví, takže jsem se ze začátku dostala do potíží, než si to někdo uvědomil." 

"Snažila jsem se hrát, ale oni na mě 'Oh, ona je taková mrcha'. Vzhledem k tomu, že mi bylo 14, jsem dál pokračovala se vzděláváním přes korespondenci a zároveň se soustředila na svou kariéru. V den, kdy jsem natáčeli maturitní scény v Eclipse, v té době jsem před týdnem dokončila střední školu."

odd.

Kristen Stewart - Kristen talks about Runaways, Eclipse and Robert

14. března 2010 v 12:16
Tady je krátký rozhovor s Kristen, ve kterém se vyjadřuje k filmu "The Runaways" potom také o "Eclipse" a na závěr i o svém kolegovi Robertu Pattinsonovi.Kristen, jak žiješ se slávou? Co cítíš? Lichotky, strach, zmatek?
"Když se stanete slavnou osobností, musíte splňovat určitá očekávání. Kéž by se lidí více zajímali o práci, ale chápu váš zájem o soukromí život, vidím že je to dobré."

A místo toho?
"Jsou zmateni mou touhou zachovat si soukromí, aby to bylo dobré. Jsou zvědaví, pokud je šlověk silný muž, žena se zlobí. Samozřejmě, když vstoupíte do místnosti kde na vás stovky fanoušků křičí vaše jméno nemůžete se jen tak přesunout. Postupem času Vám to připadá méně podivné a někdy i hezké podělit se o své názory a pocity s druhými lidmi. Twilight mi otevřel mnoho cest, a jako herečka chci dělat přesně to: dělat práci, kterou miluji."

O líbaní Dakoty Fanning ve filmu The Runaways:
"Přirozený a impulsivní polibek, ne žádná romantická věc. V tomto filmu jsem musela dělat mnohem obtížnější věci, jako zpívat a hrát. Interpretovat zejména ženy, které jsou v koženě bundě ovládané mužem, ale uvnitř jsou plaché a zranitelné. Ten moment polibku je tam téměř bez povšimnutí."

Jaké je to v porovnání líbat Pattinsona?
"Co můžu říct? Rob má větší pusu."

Neděle patřila předávání Oscara. Byla jsi nervózní?
"Hodně, ale když jsem pak šla, našla jsem sama sebe."

Pojďme se bavit o Eclipse, třetím dílu z Twilight:
"Nemůžu se dočkat, až uvidím celý filmu. V Eclipse Bella získává nové zkušenosti a uvědomuje si, že existují různé druhy lásky: pokud ublížíte lidem kteří jsou okolo vás, znáte ty tváře."

Poslední otázka: Chcete vyjasnit svůj vztah s Pattinsonem?
"Ne, mohu říct jen to, že jsem se všichni během Twilight hodně sblížili, ale pak to přijde zvenčí, a snaží se to ponížit naše vztahy."

Říkáte tedy, že jste jen dobří přátelé?
"Ne, to jsem neřekla."
 
 

Reklama