Site

Hiatus...

15. ledna 2011 v 23:23
relikvie smrti
Zítra odjíždím na lyžák, takže se tu do soboty neukážu. Přejte mi, abych se nezmrzačila, protože jsem na tom asi dva roky nestála. Snad se lyžování nezapomíná :).... mějte se...
od.

Merry Christmas!!

24. prosince 2010 v 15:49
emma

MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR!


Ahoj všichni, jen jsem vám chtěla popřát šťastné a veselé Vánoce!! Bohatého Ježíška, aby vám donesl to, co vás potěší a abyste svátky prožili v klidu a míru :D

Jinak děkuji všem, kdo stále zachovávají tomuhle blogu přízeň, kdo sem chodí a těší je moje články. Moc si toho vážím... Blog už mám třetím rokem (v říjnu tomu bylo tři roky) a pořád mně ještě baví a doufám, že bavit nepřestane! Jak by taky mohl? Svět Harryho Pottera je prostě kouzelný!

Tak ještě jednou veselé Vánoce a šťastný nový rok!! A že nás v něm na nás čekají velké věci a jednou z nich je i poslední díl Harryho Pottera.

HermyJane

od.

Something for fun

20. listopadu 2010 v 14:39
hp
Tady je jen takový obrázek k pousmání :)... zrovna včera jsem si pouštěla Ohnivý pohár, jelikož mně opět chytla Hp nálada, protože jsem ve čtvrtek byla na nejnovějším díle v kině. Jinak názory na Relikvie jsou různé, ale například na CSFD tento díl už má 79%, což je super. Film stojí určitě za to, abyste ho navštívili.

imagebam.com
od.

Do kina na Harryho Pottera

18. listopadu 2010 v 16:19
relikvie smrti
Od dnešní půlnoci se začal na našem území promítat jeden z posledních dílů o Harrym Potterovi s názvem Relikvie Smrti. Někteří šťastlivci šli na půlnoční premiéru.... já jdu dneska prakticky už za chvíli na 18:00. Už se nemůžu dočkat a pak samozřejmě napíšu, jaké to bylo :D.... mějte se
od.

Instaluji nový design....

9. listopadu 2010 v 16:39
... tak mi přejte štěstí :)
hermyjane
Nějak jsem se s tím poprala a docela to vychází, což jsem ráda. Jinak budu dodělávat ještě menu, ale to asi až zítra nebo pozítří... už na to nemám nervy. Tak snad se vám design s Hermionou líbí :)
od.

Hiatus...

30. září 2010 v 21:56
od.
Až do neděle tu nebudu, protože jedu na výtvarný kurz. Mějte se :)
od.

Hiatus...

6. srpna 2010 v 19:32
od.


Opět odjíždím na pár dní, tak se tady mějte :)


od.

Hiatus, again

23. července 2010 v 12:09
Už několik dní jsem sem nic nepřidala, takže možná někteří pochopili, že tu nejsem. Momentálně nemám plnohodnotný přístup k internetu a to až do neděle....takže se vrátím v pondělí nebo už v tu neděli. Díky a omlouvám se, že to sem píšu až teď :)

NEW Design with Kristen Stewart

16. července 2010 v 19:29
Tak to nebylo zas tak těžké, jak jsem se bála :D....nakonec se mi podařilo vzhled nainsatlovat a dokonce vychází....tedy aspoň mě. Už jenom stačí dodělat menu a nové ikonky v něm.
Snad se bude líbit....


No a na památku sem přidávám i fotku starého vzhledu. Pokud jde o mě, byla jsem s ním 100% spokojená.

HermyJane

Instalace nového vzhledu....

16. července 2010 v 18:13
site news
Tak jsem se konečně dokopala dodělat nový vzhled. Už to tady vážně potřebuje změnu po těch dlouhých měsících. Nepatřím zrovna k těm, kteří design mění co týden. Zrovna dvakrát mě to nebaví a taky nemám rukáv plný nových vzhledů. Snad se ale tento bude líbit :)
Pochopte tedy dočasné špatné zobrazené blogu, díky :)....
 
 

Reklama